Evropská tour elektromobilů proběhla zastávku v Praze

V pátek 15. 5. 2015 proběhlo zastavení kolony v rámci E Tour Europe na náměstí Jana Palacha v Praze. Národní Spolek pro elektromobilitu a podporu moderních technologií zajištoval organizaci Pražského zastavení celé road.

Myslím, že akce splnila svůj účel. Ze slov německých organizátorů a participantů Tour zazněla spokojenost a velké poděkování. Zároveň jsme v povídání navázali na případnou možnost organizace i následujícího ročníku, avšak s plánem nalezení prostornější plochy pro možnost dojezdu elektromobilů a fanoušků z ČR.

Chtěl bych tímto poděkovat za spoluorganizaci a podporu zejména firmě AŽD Praha s.r.o. zastoupenou p. ing. Weisgerberem společně s panem Dlabajou, firmě Ensto Czech, s.r.o. v organizaci s p. ing. Krebsem a také firmě Nissan Česká republika zastoupenou p. ing. Šafarčíkem a ing. Vodičkou.